מי אנחנו

מי אנחנו

מי אנחנו

מי אנחנו ומה אנחנו יכולים לעשות עבורך?

מיצוי הפוטנציאל העסקי באמצעות האינטרנט

אנחנו כאן על מנת לייצר עבור העסק שלך יותר עסקאות ויותר לידים באמצעות האינטרנט

ולמצות את הפוטנציאל העסקי שלך במלואו

בסוף היום, כל בעל עסק מחפש דבר אחד: יותר הכנסות, יותר רווחים. תדמית היא אלמנט חשוב, שיווק הוא קריטי אבל בסופו של יום כולם נמדדים בשורה התחתונה: יותר הכנסות. חברת EyalPour הוקמה מתוך חזון ברור: לסייע לחברות ועסקים למצות בצורה מושלמת את הפוטנציאל העסקי שלהן באמצעות כלים אינטרנטיים. לכן, ליבת העסק שלנו היא אחת : לייצר עבור הלקוחות שלנו יותר הכנסות. אנחנו כאן על מנת לעזור לך להפיק את המקסימום מתקציבי השיווק שלך, למקסם את ההשקעה שלך במדיה וקבלת לידים איכותיים שניתן להמיר ללקוחות משלמים.

 

החברה הוקמה לאחר שנים של עבודה עם עסקים וחברות אשר שמו לנגד עיניהן מטרה אחת: להכניס יותר כסף מהעסק, כי רק עסקים שמבינים את השורה התחתונה הם העסקים ששורדים במציאות העסקית הדינמית של העולם העסקי כיום.

מה תקבל בעבודה איתנו?

אייל פור, מומחה למיקסום רווחים באמצעות האינטרנט, נעים להכיר
מי אנחנו

שמי אייל פור ואני מומחה למינוף עסקים ושיפור מחזורים. אני מתמחה בראייה פיננסית עסקית ומלווה עסקים מזה שנים במטרה להצעיד אותם להצלחות פיננסיות משמעותיות. בעברי עברתי קורס תכנות בממר"מ (צה"ל), אני בעל תואר במחשבים ומילאתי תפקידים מרתקים בחברות מובילות בארץ ובחו"ל ואף כיהנתי כמנכ"ל של חברת היי-טק.

כאשר בחרתי לצאת לדרך עצמאית הקמתי את EP אשר מתמחה בבניית אתרי אינטרנט וליווי עסקי תוך מיקוד בשיפור והעלאת רווחים. כיום, לקוחות החברה הם בעלי עסקים אשר מבינים את הערך שאני יכול להביא להם ורואים פירות בדרך שאני מתווה עבורם.

האהבה שלי היא מספרים. אני אוהב את המודלים, רואה מבעד לשורות ועד לשורת הרווח. אני נהנה מאתגרים ותמיד מחפש את העסק הבא שאני יכול לעזור לו למקסם את הרווחים שלו. זה יכול להיות העסק שלך.

רוצה למקסם את הרווחים וההכנסות בעסק שלך? צור איתי קשר עוד היום ויחד נבנה תוכנית פעולה מדוייקת ואפקטיבית.

דילוג לתוכן