פרסום בגוגל - החשיבות של דף נחיתה

אורך חיי אתר אינטרנט

אורך חיי אתר אינטרנט הוא בערך כאורך חיי רכב פרטי.

מה זה אומר ?
מניסיוני לאחר שנפגשתי עם מאות אתרי אינטרנט בחיי, הגעתי למסקנה שכמו שאנו מגיעים למסקנה שיש צורך להחליף רכב כי הוא כבר ישן, כך אותו דבר עם אתרי אינטרנט רק בערך בחצי זמן.
הטכנולוגיה כל הזמן מתקדמת וכך גם הסטנדרטים של האתרים. קודם זה היה קוד כזה אחר כך אחר. רק לפני מספר שנים כולם התלהבו מאתרי פלאש, ואז באו גוגל ואמרו שאין יותר אתרי פלאש מבחינתם.
פעם היו אתרי אינטרנט שפועלים בדפדפן אחד אך לא באחר. היום חייב אתר לעבוד בכל הדפדפנים וגם שיהיה מותאם לנייד (רספונסיבי) אחרת גוגל יורידו אותו במיקום בחיפושים שלהם.

כתוצאה מכך אם לדוגמא מי שמשדרג רכב כל שלוש שנים כדי להישאר עדכני, צריך לשדרג את האתר כל שנה וחצי כדי להישאר עדכני. מי שמחליף רכב כל שש שנים, יכול לשדרג את האתר כל שלוש שנים וכך הלאה.

לפעמים אני פוגש לקוחות שלהם אתר מלפני 8-9 שנים, זה בערך כמו רכב מלפני 16-18 שנים. הוא יכול להיות שמור, מתפקד והכל בסדר אך כמו רכב מלפני כל כך הרבה שנים הוא גם נראה ישן בהתאם וזו הנקודה החשובה ביותר כאשר לקוחות מסתכלים על האתר שלכם.

כי כמו שאתם באים לעשות עסקים ורואים שבאתם עם רכב חדש או עם רכב ישן, כך אותו הדבר עם האתר אינטרנט.
אז אם עברו מעל 3 שנים מאז הקמתם את האתר, אולי הגיע הזמן לחדש ?
תחשבו על זה.

פרסום בגוגל - כלי תכנון מילות מפתח

eyal
אייל פור, מומחה למיקסום רווחים באמצעות האינטרנט, נעים להכיר
שמי אייל פור ואני מומחה למינוף עסקים ושיפור מחזורים. אני מתמחה בראייה פיננסית עסקית ומלווה עסקים מזה שנים במטרה להצעיד אותם להצלחות פיננסיות משמעותיות. בעברי עברתי קורס תכנות בממר"מ (צה"ל), אני בעל תואר במחשבים ומילאתי תפקידים מרתקים בחברות מובילות בארץ ובחו"ל ואף כיהנתי כמנכ"ל של חברת היי-טק.

Share this post

דילוג לתוכן