מספר טלפון וירטואלי

מספר טלפון וירטואלי

בטוח מתישהו שמעת את המושגים מספר וירטואלי, מספר maskyoo, מספר paycall או מספר מקשר – ולא תמיד הבנת במה מדובר. בגדול, אם אתה בעל עסק זה כלי שאסור לך לוותר עליו!

נתחיל מהשאלה הבסיסית ביותר – מה זה מספר מקשר? 

המספר המקשר הוא מספר טלפון רגיל לכל דבר וההבדל העיקרי בינו לבין מספר רגיל הוא שלא צריך ללכת פיזית ולרכוש כרטיס SIM חדש עבור העסק. הוא מאפשר לעקוף את השלב המעיק הזה ומקשר בין השיחה הנכנסת לבין מספר הטלפון האמיתי שלך מבלי שהצד השני יודע.

בקרה והקלטת שיחות

מתי בפעם האחרונה שמעת את אחד מהעובדים שלך באמצע שיחת מכירה סוערת, או לחילופין באמצע שיחת מכירה ישנונית וחסרת כיוון? מתי בפעם האחרונה שמעת מלקוח שהשירות שהוא קיבל לא היה טוב?

הקלטת השיחות במערכת מאפשרת לך לבצע בקרה מתמדת על שיחות נכנסות ויוצאות, וזאת על מנת שתוכל לנתח וללמוד את הלקחים החשובים ביותר עבור העסק והרווחים שלך.

מעקב על תוצאות פרסומיות

בעידן הדיגיטלי של היום זה לא סוד שכמעט כל עסק לוקח שירותי שיווק ופרסום. חברות הפרסום הטובות ביותר משתמשות במספר טלפון וירטואלי כדי לעקוב אחר תוצאות קמפיינים דיגיטליים שנמצאים באוויר, המרות, כמות שיחות נכנסת ועוד, וכך ניתן למדוד את הצלחת הקמפיין ולבדוק היכן אפשר לשפר אותו.

מספר טלפון וירטואלי

יתרונות נוספים

  • שליחת וקבלת הודעות SMS ומייל באופן אוטומטי לאחר שיחות שנענו ולא נענו
  • יצירת שרשרת הפניות שיחה על-פי סדר מענה מוגדר (למשל, תוכל להגדיר שהעובד שלך יקבל שיחות נכנסות לפניך ולאחר מספר שניות של חוסר מענה, השיחה תועבר אליך)
  • חיסכון כספי גדול מאוד בהשוואה לרכישת טלפון ו-SIM נוספים
  • המתנה לצלילי מנגינה נעימה והקלטת הודעה אוטומטית בזמן המתנה למענה
  • הפניית מספרי טלפון רבים לטלפון אחד
  • התממשקות וסנכרון עם תוכנות צד שלישי
  • אפשרות להשוואה בין תקופות נבחרות – השוואה של חודש נוכחי אל מול חודש קודם ועוד
  • ניתוב שיחות לפי שעות נבחרות ומוגדרות מראש

איך תדע שזה מה שאתה באמת צריך?

מספר מקשר, מספר טלפון וירטואלי, מספר מסקיו או מספר פייקול – איך שתבחר לקרוא לזה – מאפשר לך לעשות את ההפרדה החשובה בין החיים האישיים שלך לחיים העסקיים שלך. 

אז אם בעל עסק שרוצה לייעל את העבודה, אסור לך להתעלם ממה שקראת עכשיו!

ואל תשכח:
מדידת השיחות הנכנסות שלך = צמיחת העסק שלך = הגדלת הרווחים שלך

מספר וירטואלי
eyal
אייל פור, מומחה למיקסום רווחים באמצעות האינטרנט, נעים להכיר
שמי אייל פור ואני מומחה למינוף עסקים ושיפור מחזורים. אני מתמחה בראייה פיננסית עסקית ומלווה עסקים מזה שנים במטרה להצעיד אותם להצלחות פיננסיות משמעותיות. בעברי עברתי קורס תכנות בממר"מ (צה"ל), אני בעל תואר במחשבים ומילאתי תפקידים מרתקים בחברות מובילות בארץ ובחו"ל ואף כיהנתי כמנכ"ל של חברת היי-טק.

Share this post

דילוג לתוכן